O nas

Z pasji do samochodów

O MAtblack

Jesteśmy zespołem energicznych ludzi, których pasją od najmłodszych lat były samochody. Zapał do motoryzacji, ciężka praca oraz odrobina szaleństwa w duszy pozwoliły nam odkryć wszelkie tajemnice związane z pielęgnacją samochodów. Teraz nadszedł czas, że swoją wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem chcemy dzielić się z Wami!

Nie chcemy być myleni z typową automyjnią – nasza firma jest studiem detailingowym, które z wielką dbałością podchodzi do każdego samochodu, skupiając się na każdym jego detalu. Żaden z oddawanych w nasze ręce samochodów nie jest traktowany szablonowo, do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Dla nas najważniejszy jest efekt i zadowolenie klientów a nie ilość wykonanych usług.

„By stać się kimś w swoim fachu, trzeba mieć talent, determinację do ciężkiej pracy i odrobinę szaleństwa w duszy.” ~ A. J. Szepielak

Car Detailing

Przy pracy towarzyszy nam

„Rób dobrze… nawet gdy nikt nie patrzy”

Zangażowanie

jest podstawą w stosunku do wykonywanej przez nas pracy. Czas, energia oraz entuzjazm zainwestowany w każdy projekt, sprawia że czujemy sens naszego działania. Motywacja oraz oddanie pracy przekłada się na to co jest dla nas najcenniejsze, czyli zadowolenie klientów.

Profesjonalizm

to jedna z cech detailingowca, która jest najbardziej pożądana w tym środowisku. Ogromna wiedza na temat pielęgnacji samochodów, długoletnie doświadczenie oraz dbałość o każdy szczegół zapewniają wysoki standard wykonywanej usługi.

Profesjonalny sprzęt

sprzęt to niezbędny element naszej pracy. Bazując wyłącznie na najlepszych maszynach znanych marek (takich jak: Flex, Rupes, Santoemma, czy też Starmix itp.) nasza praca jest dużo przyjemniejsza oraz dużo bardziej efektywna.

Sumienność

zorganizowanie, wytrwałość oraz motywacja w dążeniu do celu to wartości, którymi nieustannie się kierujemy. Takie podejście zapewnia rzetelne oraz odpowiedzialne podejście do każdej z naszych realizacji.

Fachowa obsługa

wychodzimy poza utarte schematy zaspokajania potrzeb klientów. Nieustannie budujemy relacje zbierając opinie i informacje dotyczące zadowolenia ze współpracy. Pozostajemy do dyspozycji klienta, dopasowując się do jego potrzeb.

Najwyższa jakość

stosowanie najwyższej jakości sprzętu oraz produktów wraz z połączeniem wszystkich opisanych cech towarzyszących nam przy pracy sprawiają, że wykonywane przez nas usługi są na najwyższym poziomie.